Sözde K*rdistanı Tanımlayan Site HACKED / SultanATSIZ Anka Tim

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Hocam kayıt sitesine girdiğimde 10 tane dosya indi ve kendiliginden neden olmuş olabilir.

60K80RU

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
281
44
VATAN
Elinize emeğinize sağlık hocam başarılarınızın devamını dilerim hem sanalda hem reelde soylarını tüketene kadar durmayacağız

SultanATSIZ

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,674
34
TURAN
Ellerinize Sağlık

Ellerine sağlık hocam.
:)

Ellerine sağlık :)

Elinize emeğinize sağlık hocam başarılarınızın devamını dilerim hem sanalda hem reelde soylarını tüketene kadar durmayacağız

Klavyene sağlık kardeşim.
Teşekkür ederim yorumlarınız için sağolun varolun.
Eline saglik kardesim :) fakat siteye baktigimda daha cok records sitesi yani studyo sitesi oldugunu gordum :)
Teşekkür ederim. Kayıt sitesi olduğunu zaten belirttim k*rdistan sempatizanlığı var sitenin.

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Tebrik ederim. Eline emeğine sağlık Atsızım ;)
Ya devlet başa, ya kuzgun leşe

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.