Sp3 e yükseltirken iç hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

medcezir58

Katılımcı Üye
21 Tem 2008
262
0
arkadaşlar sp3 e yükseltemiyorum yüklerken iç hata mesajı gelyo xp orjinalleştirdim şuan orjinal gözüküyor ama svc.log dosyasımı ne onda 3 tür hatada mevcut yoq cd key bloklanmış felan onlar işte nasıl çözerim bu sorunu şimdiden tşkler

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
dostum kara lısteye giren keyler bloke edilir yükseltme yaparken cd den yapmalısın ınternete bağlı olmamalısın yanı ınternet kablonu çıkarmalısın sana key verebılırdım ama hangilerini deneyip denemediğini bilemem

medcezir58

Katılımcı Üye
21 Tem 2008
262
0
357.344: Trying CheckVLKForBlock again
358.656: Error: CheckVLKForBlock failed
bunlar var sonra
202.703: Trying CheckVLKForBlock again
203.937: Error: CheckVLKForBlock failed
202.375: IsSPBetaKey:pLA->lpVtbl->GetProductID Failed: 0x80004005
204.078: Trying CheckVLKForBlock again
204.687: Error: CheckVLKForBlock failed
bu var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.