(Space Telescope)DünyadaN Canlı Canlı Uzayı İzleyin.

blackbela

Katılımcı Üye
google Earh ten sonra şimdi de SpaceTelescope (Uzay teleskopu) Stellarium

CANLI CANLI UYDUDAN DETAYLI UZAY GÜRÜŞÜ

YILDIZLAR GEZEGENLER GÜNEŞ AY BİR TIK UZAĞINDA

Dünyada bir ilk google earth patlamasından sonra ikinci patlama

"SpaceTelescope" Stellarium

DÜNYADA BİR İLK!!

Gökyüzünü gerçek zamanlı izlemenize yarayacak tek kelimeyle muhteşem bir program..
programı kurduktan sonra mouse nin orta tekeleği ile zoom yapabilirsiniz dilediğiniz noktaya
Örneğin İstanbul civarlarını haritadan belirliyorsunuz, dolayısıyla istanbuldan gökyüzü nasıl görünüyorsa
aynen o şekilde görüyorsunuz.

Hemde dilediğiniz saat aralığında, dilerseniz gece izlemesi
yapıyosunuz dilerseniz gündüz

Türkiye de istediğiniz noktaya anında erişim

Gece veya gündüz günün her hangi bir saatinde gökyüzünü izleyebilirsiniz.

1--- astrofizikçilerin inceledeği ne kadar nebula ve güneş sistemi (ay, güneş vs.), gezegenler, yıldızlar varsa bunları detaylarıyla canlı canlı uydudan görebilmeniz hatta diplerine kadar zoom yapabilmeniz mümkün!

2--- Program sayesinde Bu gezegenleri yerçekimleri ve gerçek dönüş hızlarıyla inceleyebiliyosunuz

3--- Program sayesinde Bu gezegenleri yerçekimleri ve gerçek dönüş hızlarıyla inceleyebiliyosunuz

4--- Burçlara ait yıldızları şekilleriyle görmeniz mümkün

>>Download<<

powerup

Yeni üye
3 Tem 2007
11
0
yav kardeş iyi güzlde nasıl çalıştıracağız resimli anlatım yokmu adım adım bi tarif etseydin bari yani böyle programlar güzel ama kullanamadıktan sonra ne kıymeti var zana zahmet tarif ediverde neşemize bakalım prgramı kurdum ama ortada hiç bişey yok hade eyvallah emeğine sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.