****sploit ile Exploitleme Eğitimi #1

Bw'S

Üye
9 Eyl 2015
161
0
Merhabalar arkadaşlar ****sploitle Exploitleme işleminin nasıl yapılacağı hakkında bir eğitim serisine başladım ilk videomu çektim

VİDEO

Gece21

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
290
0
Bilinmezden
Dostum sesini biraz yükseltip tane tane konuşursan harika olur.Ve teşekkür ederim böyle bir video hazırladığın için serinin devamı için takipteyim :)

DeathXF

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
448
0
Takip edeceğim Linuxa ihtiyacım ve merakım var :)
Tamda merak ettiğim konuya değinmişsin.
Aklımda ufak bi soru var pentest için bazı hekırlar backtrack 5 r3 ü öneriyorlar siz ne diyorsunuz?

Bw'S

Üye
9 Eyl 2015
161
0
Pentest için Backtrack deki araçların çoğu zaten son kali linux güncellemesinde kal linuxa geldi bence kali linux idealdir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.