Spoof Call programı

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
3
546
turkhackforums.cjb.net
Merhaba,

Benim de bir konuda yardıma ihtiyacım var :)

Spoof Call programı var mı bildiğiniz istediğin numaradan istediğiniz numarayı aramaya yarayan. Ücretli olabilir sıkıntı değil. Yeter ki çalışsın :)

Teşekkürler

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,478
46
1,044
Arkana bak
Merhaba,

Spoof Call programı var mı bildiğiniz istediğin numaradan istediğiniz numarayı aramaya yarayan. Ücretli olabilir sıkıntı değil. Yeter ki çalışsın :)

Teşekkürler
Merhaba, spoof call bilmem ama ücretli olabilir demişsiniz bir fake no satın alıp o numaradan istediğiniz kişiyi arıyabilir ve
mesaj gönderebilirsiniz.
İyi forumlar.

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
3
546
turkhackforums.cjb.net
Merhaba, spoof call bilmem ama ücretli olabilir demişsiniz bir fake no satın alıp o numaradan istediğiniz kişiyi arıyabilir ve
mesaj gönderebilirsiniz.
İyi forumlar.
Merhaba,

Fake no satın aldığında bir numaraya bağımlı kalırsın, ancak Spoof Call yapabildiğinde ise o numara bağımlılığın ortadan kalkar :)

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,478
46
1,044
Arkana bak
Merhaba,

Fake no satın aldığında bir numaraya bağımlı kalırsın, ancak Spoof Call yapabildiğinde ise o numara bağımlılığın ortadan kalkar :)
Doğrudur. Çalışan spoof call programı bilmediğim için böyle bir öneri sundum eğer bilen varsa söyler ve hem siz hemde forum bundan yararlanabilir.
Kolay gelsin başkanım🙂

Reomg

Anka Team Junior
1 Haz 2023
207
36
Merhaba,

Teşekkürler
Merhaba,

benim bir tane bildiğim var. arama yaparken hangi numaradan arama yapmak istediğini yazıyorsun sonra hangi numarayı ariyacağını yazıyorsun ve çalışıyor. deneme sürümü 2 dakika veriyor. ardından satın alım yapman gerek her 2 dakika 1 dolar olması lazım.

uygulama ismi : fun phone call - IntCall

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
3
546
turkhackforums.cjb.net
Merhaba,

benim bir tane bildiğim var. arama yaparken hangi numaradan arama yapmak istediğini yazıyorsun sonra hangi numarayı ariyacağını yazıyorsun ve çalışıyor. deneme sürümü 2 dakika veriyor. ardından satın alım yapman gerek her 2 dakika 1 dolar olması lazım.

uygulama ismi : fun phone call - IntCall
Store linki atabilir misin acaba

Reomg

Anka Team Junior
1 Haz 2023
207
36
Store linki atabilir misin acaba
eğer yardımcı olabildiysem çözüldü işaretlerseniz sevinirim.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Merhaba,

Teşekkürler

Sponsor olursan api kullanarak yapabiliriz çok bir maliyeti olmaz 8 bilemedin 10bn gibi bir ücrete. Tek unsur hindistan telekomikasyonu kullanmak zorunda kalabiliriz.

Düşünür ve fiyatta anlasabilirsek telegramdan ulasabilirsiniz.

Telgram = @ByZehirx

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
3
546
turkhackforums.cjb.net
eğer yardımcı olabildiysem çözüldü işaretlerseniz sevinirim.

Merhaba,

Program android telefonu ararken güzel çalışıyor. Ancak iOS'larda ülke kodunu +1 olarak gösteriyor karşı tarafta

Teşekkürler

whyte0sec

Üye
19 Haz 2023
135
75
Usa, New York
Merhaba,

Teşekkürler
Merhabalar, astriskle caller id spoof uygulanabiliyordu, sip trunk kısmından ayarlanıyordu bende o yöntemi kullanıyordum.

Youtube caller id spoof diye yazınca çıkan videolarda da asterisk kullanılıyordu. Alt yapı alıp asterisk bağlayıp sip başlatabiliyorduk

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
3
546
turkhackforums.cjb.net
Merhabalar, astriskle caller id spoof uygulanabiliyordu, sip trunk kısmından ayarlanıyordu bende o yöntemi kullanıyordum.

Youtube caller id spoof diye yazınca çıkan videolarda da asterisk kullanılıyordu. Alt yapı alıp asterisk bağlayıp sip başlatabiliyorduk
Aktif olarak çalışıyor mu bu yöntem? Eskiden bir çok yöntem vardı ama şu anda aktif çalışanı bulmak zor açıkçası

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.