Spot veya gibi telefonlar hakkında

Sansar Salvo*

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,197
0
Şehri Aziz
Görüşlerinizi öğrenmek istiyorum özellikle bir yakınım bahsetti gaziantepte normal fiyatından çok çok ucuza almış ve hiçbir şekilde telefonun farkı yok diyor orjinaliyle her türlü karşılaştırdım fark yok hatta 3 yıl garantisi bile oldugunu söyledi sizin görüşleriniz nedir güven olurmu sizce yada alırken nelere dikkat etmek gerek

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Görüşlerinizi öğrenmek istiyorum özellikle bir yakınım bahsetti gaziantepte normal fiyatından çok çok ucuza almış ve hiçbir şekilde telefonun farkı yok diyor orjinaliyle her türlü karşılaştırdım fark yok hatta 3 yıl garantisi bile oldugunu söyledi sizin görüşleriniz nedir güven olurmu sizce yada alırken nelere dikkat etmek gerek

garantisi zaten var spotlarda ama türkiyede değil :)
Örnek veriyim sana ;
Ben ıraktan telefon aldım 3 yıl garantisi var garanti türkiyede kabul edilmez,
Iraka ***ürmem lazım.
Spot 300 liraya S6 alacağına türk malı s3 mini al..

'DECCAL

Katılımcı Üye
18 May 2014
945
0
Kardeşim spot şudur ki: Burada bize 2.000 TL'ye sattıkları telefonu Arabistan'da 200'e satarlar.Sonra adam oradan getirir telefonu karını yol masrafını koyar sana satar. Hiçbir fark yoktur özellik bakımından ama garantisi olmaz tabi Arabistan'a gitmezsen alırken ise internette sipariş vermezsen bir de el ile alırken de tasarımına ve özel yerler vardır telefonda imitasyon olup olmamasını anlamak için internette bulursun bu özel yerleri eğer orası var imitasyon değil spottur. Ama sana tavsiyem spot alıcağına buradaki kötü telefonu al.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.