Spotify benzeri uygulama

Azteki

Üye
10 Tem 2019
58
0
Yapmayı planlıyorum ama müzikleri nereden çekebilirim?

Kar amacı ile olmayacak uygulama 3-5 kişi kullanacak yani.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Merhaba bir uygulama için web sitesi ile.baglanti kurmanız gerekiyor örneğin YouTube gibi ayrıca birçok dile hakim olmaniz gerekir web dilleri html JavaScript gibi birde Java gibi güçlü bir dil bilirseniz kolayca yapabilirsiniz

RePLiKa

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,885
27
Türkiye
Dostum çok uzun meşakatli bir o kadarda masraflı olacağını düşünüyorum. Çünkü piyasada fazlasiyal program var deezer, spotify vs vs. Yaptınız diyelim onlardan belirli bir farkınız olsun ki program indirirlsin. He ayri bir fikrin varsa ne âlâ. Tek bir dil kesinlikle yeterli olmaz. Yanina kesinlikle yardımcı diller vs. Eklemen lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.