Spotify hesap ücretsiz var mı?

xtexasx

Katılımcı Üye
11 Ocak 2016
348
0
BURSA
Selamun aleyküm devremler
spotify premium bulabileceğim bir yer lazım uzun süredir araştırıyorum ama hep eski şeyler çıkıyor yeni şeyler bulamadım bilgisi olan yazabilirmi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
401
72
UZAY
Cevap: Spotify hesap

Hocam onu şöyle çözebilirsiniz, Herhangi bir banka kartı veya ininal kart gibi kart satın alıp içerisinde 1 tlden fazla varsa tek seferlik 1tl olarak çekiyor sonra iade ediyor tabi 3 ay sonunda iptal etmezseniz kartınızda yeterli ücret varsa otomatik çeker .

Merhaba,

Arkadaşın anlattığı gibi deneme süresi dolunca çeker, sanal kart açıp kişisel kartından içine 1 TL gönder zamanı geldiğinde başka cekemesinler :)

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Selamun aleyküm devremler
spotify premium bulabileceğim bir yer lazım uzun süredir araştırıyorum ama hep eski şeyler çıkıyor yeni şeyler bulamadım bilgisi olan yazabilirmi

Merhaba , eğer bir android kullanıcısı isen google'a spotify apk yazdığında bir çok apk bulabilirsin eğer ios kullanıyor isen diğer arkadaşların dediklerini uygulayabilirsin. İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.