Spotify Premium Generator ve TOR IP list gibi birçok özellik içeren site.

redbox

Üye
17 Haz 2014
224
0
Hackerya
Beyler dün bir site keşfettim, içinde Spotify Premium Generator, TOR IP List, Facebook Stalker, Sarahah Spammer, IP yakalayıcı var. Umarım işinize yarar. Dün Spotify Premium açıktı ama sanırım şimdi Premiuma özel yapmışlar.

Site: https://deepbucak.com/

redbox

Üye
17 Haz 2014
224
0
Hackerya
Yok denedim onu da gerçek değil doğrulama geçmek için flaan kullanılabilir sadece algoritmaya göre olmayan kredi kartı snaırım

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Cc Lee priv CC değil sadece gerçek kredi kartına benzetmek için uydurma rakamlar vs diğerleri güzelmiş aldım bu siteyi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.