~⚡ Spotify Premium Hesap Çekilişi | JoseaV ⚡~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JoseaV

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
723
0
Çekişe katılanlar:
Kod:
MyGf
HansaFatih
SaDraZaM ``
Zheana
RespectTurkey
heroxTR
Fatihclpn
hectovecto
shadoo
zekibb18
headuser
mcento7
BloodBrother
Hardlose
MacDarK
WolfCristal
qbZoaB.png

Kazanan: shadoo

Son düzenleme:

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
#katılıyorum ve bir sorum olacak indirdiğimiz müzikleri hesap şifresi değişse bile dinleyebilir miyiz ?

JoseaV

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
723
0
#katılıyorum ve bir sorum olacak indirdiğimiz müzikleri hesap şifresi değişse bile dinleyebilir miyiz ?

Müzikleri indirince o hesaba indirmiş olursun. Şöyle yaparsın kendi playlistine eklersin ve 5 gün içinde hesap değişirse yeni hesap verdiğim zaman o playlisti direk kaydetebilirsiniz o hesabada.

ExeOweR

Anka Emektar
5 Mar 2012
3,378
1,003
exe.php
Arkadaşım zaten Spotify ücretsiz premium üyelik veriyor. Neden böyle birşey yaptın anlamadım..

JoseaV

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
723
0
Arkadaşım zaten Spotify ücretsiz premium üyelik veriyor. Neden böyle birşey yaptın anlamadım..

Ne kadar sürelik veriyor peki ? Galiba etrafında herkeste premium üyelik var madem ücretsiz veriyor neden insanlar para veriyor anlıyamadım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.