Spybot - Search & Destroy sorum olacaktı & onerecegınız antı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
bu program ne ıse yarıyor bılen bırı ızah edebılırmı . bunu yukledım pc ye ne ıse yaradıgını tam olarak bılmıyorum .
guvenlık yazılımı nı degıstırecegım kaspersky gozumden dustu artık.

bana guvenlık yazılımı lazım onerebılecegınız program ları beklıyorum.... nod32 dıyeceksenız versıyonlarınıda yazın lutfen . en ıyı tecrube kullanmaktır o programı . kullandıgınız yazılım ve yorumları beklıyorum yaptıgınız yorumlara gore tercıhımı yapacagım o yuzden artı ve eksılerını yazın onerdıgınız yazılımların .

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
bu konu ıle ılgılı degıl ama ya tema buldum tema yı nereye nasıl yerlestırecem nasıl kuracam bulamadım bu sıteden ındırdım programlar bolumunden :S

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
nod32 4 ıngılızce sanırım . bu sıtede bır program verılmıs nod32 4 turkce yama key crack dıye ındırdım ama turkce yama ıse yaramadı vede crack keyloger cıktı . acaba turkce nasıl yapacagız daha once nod 32 hıc kullanmadım o yu<den anlamıyorum

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
acayıp bısı cıktı kurulumda paylasıma acmakla ılgılı bu nedır . ayrıca aktıf yapamadım rengı grı renkte nod32 amplemının

Son düzenleme:

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
sıkı koruma dedım . yanlız kaygenı sıldıgım halde grı renkte bunun suresının kac gun kaldıgını nasıl bakıyoruz kurcaladım bıraz ama bulamadım .
vede sıkı koruma degılde otekı secseydım pcme sızabılırlermı .

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
not32 4 sevmedım .nıye dersen .wındowsu cokertmek ıcın bazı kodları bat dosyası olarak kaydettım ve tarattım bısı bulmadı . ve acmayı denedıgımde ızın verdı buna hıcbısı farketmedı ve wındows coktu . pc hıc acılmadı . rollback rx ıle 1 dk da gerı yukledım . avıra free personel bıle bu kodu bat olarak kaydettıgın an uyarı verıyor ... nod32 nın dıger surumlerı nasıl acaba

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Windowsu Çökertmek İçn Yapılan echo Off Gibi Kodları Çoğu Antivirüs Görmez Zaten.. ayrıca güncelledinizmi nod32'i?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.