spynet 2.6 yardım

10 Eyl 2010
77
0
arkadaşlar ben spynet 2.6 yı buradan indirip kurdum. ve videoyu harfiyen uyguladım ama bağlantı gelmiyor (hatta kendimde denediğimde hata mesajı bile çıkmıyor.)

modemim uydunet net master; port açarkende videodaki gibi 1086 yı denedim(başlangıç ve bitiş portlarını aynı yaptım) ama benim anlamadığım ben darkcometi kullanırkende port açarken videolardan farklı olarak başlangıç ve bitiş portunu aynı yapmamıştım. ( örneğin 1604 için baş. portu 1 bit. portu 1605 yapmıştım ve sorunsuz bi şekilde kurbanlar gelmişti)

ama spynet te iki şekildede denememe rağmen kendi pc'mde bile bağlantı gelmedi lütfen yardım edin.

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
no ip adresimi hem darkcomette hemde spynet de kullanıyor olmam bi sorun olabilirmi ?

bi sorun oluşturmaz kendi pcnde bağlantı alamıyorsan serveri oluştururken bi hata yapıyorsundur veya güvenlik duvarı engelliyordur önce kendi pcnde bağlantı almaya bak sonra portu falan kontrol edersin kendi pcn için 127.0.0.1:port şeklinde bağlantı bölümüne eklemeyi unutma yoksa kendi pcnde çalışmaz

10 Eyl 2010
77
0
kendi pcmde denerken 127.0.0.1:8181 şeklinde yazıyorum daha sonra serveri çalıştırınca önce hata mesajı geliyor tamam dediğimde ise yukarıdaki hata geliyor ne yapabilirim ?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.