spynet darcomet 5.3.1 darcomet 3.1

beytug

Yeni üye
1 May 2012
34
0
arkadaşlar 1. SPYNET 2.6 FIX TURKÇE karşı taraf oyuna girdiğinde keyloger çalışmıyor yanı yazdıkları görünmüyor + bir dosya vs gizliden gönderemiyorum
2.spynet olsun darcomet 5.3.1 olsun darcomet 3.1 olsun başka pcde stubleleri gönderip stubleleri çalıştırdığım halde baglantıyı kuramıyorum veya bazı pclerdede sadece 1.inden baglantı kurabiliyorum kuramamamın nedeni nedir bir bilgisi olan varmı?

S C B

Uzman üye
9 Eyl 2012
1,370
0
26
İstanbul
Ben Neredeyse tüm ratlarda denedim arkadaş metin2 ye girdiğinde id pass gelmiyor ve güncel metin2 acaba hack shieldden olabilirmi onu çözemedim cidden artık stealeri olmalı :)

S C B

Uzman üye
9 Eyl 2012
1,370
0
26
İstanbul
darcomette geliyordu gelmez oldu:)
Kardeş Sende Güncel Metin2 Varsa Denemeler Yapalım Şahsen Bende Hep Eski Torrentli Var.
Bi Denemediğim Rat Kaldı oda cybergate onuda deneyeyim gam yemem sonra.
EDİT : VINN KULLANINCA OLUYOR BU MODEMLERDE PORT AÇMAYA ÜŞENİYORUM.
OLMAZ İSE SANA RATI VEREYİM SEN O RATTAN CYBERGATE KURBANI AKTAR ÖYLE DENE BİRDE.

beytug

Yeni üye
1 May 2012
34
0
Kardeş Sende Güncel Metin2 Varsa Denemeler Yapalım Şahsen Bende Hep Eski Torrentli Var.
Bi Denemediğim Rat Kaldı oda cybergate onuda deneyeyim gam yemem sonra.
EDİT : VINN KULLANINCA OLUYOR BU MODEMLERDE PORT AÇMAYA ÜŞENİYORUM.
OLMAZ İSE SANA RATI VEREYİM SEN O RATTAN CYBERGATE KURBANI AKTAR ÖYLE DENE BİRDE.

metin 2 hayatta oynamam :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.