SpyNet Hakkında ÖNEMLİ

premiumx

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
360
0
Ctrl+Alt+Del
Beyler şimdi benim server yedirdiğim insanlar var. SpyNet konusunda tek sıkıntım şu sistemde kayıtlı olan şifreleri öğrenmek istiyorum. Mesela adam beni anımsa yapmış facebook'a falan id pass yazmadan giriyo, onu nasıl öğrenecem?

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Beyler şimdi benim server yedirdiğim insanlar var. SpyNet konusunda tek sıkıntım şu sistemde kayıtlı olan şifreleri öğrenmek istiyorum. Mesela adam beni anımsa yapmış facebook'a falan id pass yazmadan giriyo, onu nasıl öğrenecem?

Çerezlere kayıtlı oldugu ıcın dırek gırıyor sadece password bolumunden takıp etmen yeterlı exenın bır muddet kurbanda çalısması lazım çerezlerdekı loglarıda alacaktır

premiumx

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
360
0
Ctrl+Alt+Del

Çerezlere kayıtlı oldugu ıcın dırek gırıyor sadece password bolumunden takıp etmen yeterlı exenın bır muddet kurbanda çalısması lazım çerezlerdekı loglarıda alacaktır

Sayın uzmanız, sqlite3.dll'yi sonradan download ettirdim adama. Şifreler bölümüne tıklıyorum boş bırakıyorum. Şifreler alınıyor diyo, bir şey aldığı yok.

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Sayın uzmanız, sqlite3.dll'yi sonradan download ettirdim adama. Şifreler bölümüne tıklıyorum boş bırakıyorum. Şifreler alınıyor diyo, bir şey aldığı yok.

Spynette daıma oyledır ılk etapta almaz logları cunku exenın bır muddet kurbanda çalısması lazım bazı kurbanlardada pasword alınması esnasında kurban anlık kaybolur spynette yasanır bunlar dedıgım gıbı exe bır muddet çalışsın çerezlerdekı loglarıda alır

premiumx

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
360
0
Ctrl+Alt+Del

Spynette daıma oyledır ılk etapta almaz logları cunku exenın bır muddet kurbanda çalısması lazım bazı kurbanlardada pasword alınması esnasında kurban anlık kaybolur spynette yasanır bunlar dedıgım gıbı exe bır muddet çalışsın çerezlerdekı loglarıda alır

Teşekkür ederim. Hazır sizi yakalamışken bir şey daha sormak istiyorum, sizce hangi RAT?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.