SpyNote 4 Kullanımı - Port Açma -DuckDNS

Creder

Yeni üye
19 Ağu 2017
20
1
Öncelikle ben bu konuya forumda baktım detaylı anlatım göremedim o yüzden bu konuyu açıyorum gözden kaçırdığı bişey varsa kusuruma bakmayın başlıyalım.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere SpyNote 4 kullanmayı anlatçam uzatmadan anlatıma geçelim.
Öncelikle gerekli olan bazı şeyler var.
SpyNote 4 kurulacak
DuckDNS kurulucak* **Duck DNS
1604 portu açılacak(istediğiniz i açabilirsiniz 1604 zorunlu değil)

Öncelikle portumuzu açıyoruz.Port açmak için şu yolu izleyerek ağ geçişimizi buluyoruz.Başlat>cmd ye girip içine ipconfig yazıyoruz ve entere basıyoruz.
Şimdi buradan bağlantımızı buluyoruz ve varsayılan ağ geçidindeki ipyi arama motoruna yazıyoruz.
Buradan sanal sunucuya gelip portumuzu açıyoruz.
Portumuzu açtıktan sonra*Open Port Check Tool adresinden portumuzu kontrol ediyoruz.
Burada success yazısını görünce portumuz açılmıştır.
Şimdi sıra geldi DNSye.
Duck DNS bu adrese girip kuruyoruz ve verdiğim linkteki ana sayfadan giriş yapıp yeni birtane domain alıyoruz.
Buradan domaini aldıktan sonra kurduğumuz programı gidiyoruz ve orada istenilen bilgileri*domain aldığımız sayfadan bulup yazıyoruz.
Ondan sonra SpyNote 4 ü yönetici olarak açıyoruz.
DuckDNS progaımıza tekrar sağ tık yapıp "What is my İP Adress?" yazısına tıklıyoruz burada ip adresimiz var.Sisteme bu ipyi gircez.
Program açılırken bize port soruyor oraya açtığımız portu giriyoruz ve open port*diyoruz.
Sistem açıldı şimdi tools dan buildi seçiyoruz ve önümüze yeni bir pencere geldi.
Şimdi burası önemli ilk yere açtığımız portumuzu giriyoruz.Sonra DuckDns'den çıkan ipyi yani*"What is my İP Adress?" dedikten sonra gelen ipyi 2. yere giriyoruz.3 e uygulamanın adını ve 4 e server adını giriyoruz.5 e dokunayın 6 yada inandırıcı olsun diye versiyon girebilirsiniz size kalmış.
Onun altındaki yerde de açıp kapanan birtakım seçenekler var.Bunlara kendiniz karar verceksiniz.Herşey bitince en üsten build yazısına tıklıyoruz ve tekrar bulild diyoruz sonra da virüs oluşuyor.
Virüs oluştuktan sonra da ekranda bi uyarı gibi yerini gösteren bi pencere geliyor.
Buna tıklıyoruz ve virüsümüz burada.Gerisi size kalmış kurbana virüsü*istediğiniz gibi yedirebilirsiniz.

Creder

Yeni üye
19 Ağu 2017
20
1
Evet yarıyor porttan kastın port açmaksa zaten diyer türlü çalışmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.