Spyphone Yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dark_198

Yeni üye
7 Mar 2007
33
0
Spyhone diye bir program gördüm belki uzun zamandır biliyorda olabilirsiniz yeni gördüğüm bir program yanlız download edemiyorum bu programı cep telefonuna kurulumu yapılıyormus galiba yada pc üzerine yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler şimdiden herkeze:)

tratom

Üye
6 Eki 2007
57
0
Bu programın THT de olmaması zaten cok ilginc.SPYPHONE ewet.bu yazılımı cep telefonuna yukluoruz. ama yuklemeden evvel programa hedef telefonun ıme nosunu yazıoruz..bu programı bulacak kımse yokmu gerc ekten

dark_198

Yeni üye
7 Mar 2007
33
0
ben araştırdım genelde belirli bir ücret karşılıgında ancak alınabiliyor ama ben bulunabileceğine inanıyorum cünkü sonucta windows 7 yükseltme gibi görüyorum belirli bir ücret karsılığında yükseltilebiliyor ama cok fazla .exe uzantılı dosya ıle ürün anahtar numarası çıkıyor bunun gibi oldugunu düşünüyorum eğer böyle bir program varsa kesinlikle birinin bir bilgisi vardır

dark_198

Yeni üye
7 Mar 2007
33
0
yok yok o şekilde bende buldumda sıkıntı çektiğim nokta aslında şu nasıl antivirüs programlarını kırabiliyoruz license code ile bunda da öyle birşey yapabilirmiyiz.Yoksa ben o programı buldum sayılır =) neyse konu kapatılabilir istenilirse teşekkürler yardımlar için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.