Spyware- Fighter

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,184
51
İstanbul
SPYWAREfighter ile bilgisayarınızı spyware, malware ve diğer istenmeyen kötü niyetli yazılımlara karşı koruyun. Kullanımı kolay arayüzü ve basit kurulumu ile bu anti spyware programı bilgisayarınızda güvenliği tam olarak sağlamanız açısından size yardımcı anti virus yazılımınızın yanında gerekli bir araç. SPYWAREfighter kullandığı teknoloji ile Windows kullanıcılarını casus yazılımları, istenmeyen reklam yazılımları gibi programları bilgisayarınızdan uzak tutuyor.

Spyware, adware, malware gibi programlardan bilgisayarınızı koruyarak bilgisayarınızın performansının düşmesini engellerken aynı zamanda, size zaman kaybettiren ve isteminiz dışında açılan pop-up'ları engelleyebilirsiniz. Özel bilgilerinizinde başka kişilerin ellerine geçmesini önlemek için bir tane anti-spyware programına ihtiyacınız var.
: https://tik.lat/uU9Sj
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.