Sql açığı

ByHaso

Üye
9 Tem 2013
104
0
AFYON
ARKADAŞLAR BUGÜN SİZE SQL AÇIĞINI GÖSTERCEĞİM PROGRAMLARI İNTERNETTEN BULDUM BENİM YAPIMIM DEĞİLDİR!!!

İLK OLARAK SQL AÇIĞI BULMA PROGRAMI BAYA ÇOK BULUYOR

link: havij 1.15.rar

not programlar sql açığı bulma 5 tanedir içinde havij 1.15 vardır

kullanım:kullanımı youtubeden izleyebilirsiniz gerekli şeyleri anlatıyorlar ben sql açığı bulduktan sonra ne yapıcaz anlatıyorum

1.EN ÜSTTE SİTE YERİNE AÇIKLI SİTEYİ YAZIYORUZ
2.YÜKLEME BİTTİKTEN SONRA GET TABLESİ SEÇİYORUZ
3.USER YADA ADMİN GİBİ ŞEYLER VARSA SEÇİYORUZ YOKSA HANGİSİNDE USER ŞİFRE ÇIKARSA SONRA Get Columns DİYORUZ SONRA USERNAME ŞİFRE ÇIKTIYSA ONLARI SEÇİP GET DATA DİYORUZ ŞİFRE EĞER GARİP ÇIKTIYSA MD5 İLE ÇÖZÜN ORDA VAR

4.PANEL BULMA PANEL BULMAK İÇİN www.siteadı.com diyerek yazın çıkmazsa yine php,asp yazan yere site sonundaki .com yada başka bir şeyi yazın

alıntı değildir!!! programları internetten buldum kendim yapmadım !!!!

NOT VİRÜS OLABİLİR ZARARSIZDIR ÇÜNKÜ HACK OLDUĞU İÇİN

VİRÜS TOTAL:

http://j1307.hizliresim.com/1c/g/q949c.bmp

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.