SQL açık tarayıcı

AdukeTTT

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
559
0
new york
Arkadaşlar başlıktada olduğu gibi sql tarayıcı program varmı yani biz teker teker uğraşmıcaz program tarıycak açık olanları vericek bize yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler :)

AdukeTTT

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
559
0
new york
Vega Acunetix Havij Denediniz mi?

hocam havij biliyorum zaten acunetix bakmadım ancak benim istediğim şu hani biz hata verdiriyoruz ya siteye tırnak işareti koyarak (') bunla uğraşmıcaz malum her sitede olmuyor zaman kaybı oluyor bu yüzden programa txt olarak aktarcaz program tarama yapacak sadece açık olanları verse bize öyle bişey demiştim :)

BadBoy10

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,173
1
Bilinmiyor
hocam havij biliyorum zaten acunetix bakmadım ancak benim istediğim şu hani biz hata verdiriyoruz ya siteye tırnak işareti koyarak (') bunla uğraşmıcaz malum her sitede olmuyor zaman kaybı oluyor bu yüzden programa txt olarak aktarcaz program tarama yapacak sadece açık olanları verse bize öyle bişey demiştim :)

Kusura Bakma Postumu Kaldırayım Tekrardan Anlamamisim Soruyu.

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul
Dostum sana tavsiyem, hazirci olmamandir. Piyasada tonla sql dorku var. Al birini kendine uyarla değiştir. Sonra at acunetixe acik varsa versin. Emek olmazsa yemek de olmaz. Bu kadar hazir iyi değil canim kardeşim.

Takisik

Kıdemli Üye
28 Haz 2015
2,704
2
taki.php
İmzamda Hack Araçları Var Tıkla Ordan Enox Exploit Scanner Var İndir Onu AC Dork Yaz Boşluğa Search de Siteler Dusunce Start De SQL Acıklı Siteleri Sana Verir Sonra Sqlmap Ve Havij Yardımıyla databaseye ulas

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.