sql açıklı rus siteleri buldum şimdi ne yapmalıyım

GHOSTURK24

Üye
12 Ara 2015
92
0
sql poizon programıyla sql açık bulunan rus siteleri ele geçirdim fakat şimdi ne yapcağımı tam anlamıyla bilmiyorum.yardım edebilecek varmı dostlar

GHOSTURK24

Üye
12 Ara 2015
92
0
Öncelikle Konu yeri yanlış, Sana vereceğim birkaç tavsiye var kendin dork yazıp sitelerde açık araman daha sağlıklı olacaktır. Manuel olarak bulduğun açıktan windows üzerinden sqlmap kullanarak yararlanabilirsin.

http://www.turkhackteam.org/web-ser...n-hack-windows-cmd-uzerinden-veteran-7-a.html Şuraya bi bak derim iyi forumlar.

Dediğin gibi dorkları kendim yazdım hatta tarattım sql açık buldum hem havij hem sqlmap kullanımını öğrendim ama dostum çok sorun alıyorum nedense admin pass bulmayıda öğrendim fakat ya paneli bulamıyorum yada password md5 çıkıyor bir türlü kıramıyorum ama en çok sqlmap ve havijle de tables çeksem çogu zaman admin user ve password çıkmıyor.Artık bıktım vazgeçtim brute ye bakım dedim birazda 20.000 site düşürdüm kendim dork yazarak yada hazır dorklarla sabahdan beri 1 site düşmedi index im bile yok hiç panale sızamadımki index yapmak aklıma gelsin bi el atınya 2 haftadır uğraşıyorum :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.