Çözüldü Sql Açıklı Site Bulma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mercandos45

Yeni üye
16 Mar 2017
50
0
Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar. Bu tür işlerde daha yeniyim ve en mantıklı çözüm buraya yazmak diye düşündüm. Öncelikle yardım istediğim konu sql açıklı site bulma. Birçok kez denedim fakat siteler ya kapanmış ya açıkları kapatılmış yada eski oluyor. Brute force denedim 2 tane joomla çıktı ve onlarda admin paneline giriş yapmama izin vermiyor. Havij programını kullanmayı biliyorum fakat nasıl kolayca sql açıklı site bulabilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

YouAndLife

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
834
0
Layer 3
Kendini dork yazmak üstünde geliştir.

Mesela "gallery.php?id=" yazmak yerine, "inrul:.asp?id= site:edu.**" yaz. Yani dorku geliştir. Ya da bir site de sql açığı bulduysan sitenin designer'ına bak. Atıyorum a şirketi. intext:" copyright by a şirketi" yazabilirisn. Diğer sitelerinde de sql açığı olabilir. veya gallery.php?id= yerine gallerios.php?id= yap. Kelimeleri ülkenin diline göre yaz. Vs. vs.

Birde konu yeri yanlış :D

mercandos45

Yeni üye
16 Mar 2017
50
0

Nereye açmam gerekiyordu pardon :D
Kendini dork yazmak üstünde geliştir.

Mesela "gallery.php?id=" yazmak yerine, "inrul:.asp?id= site:edu.**" yaz. Yani dorku geliştir. Ya da bir site de sql açığı bulduysan sitenin designer'ına bak. Atıyorum a şirketi. intext:" copyright by a şirketi" yazabilirisn. Diğer sitelerinde de sql açığı olabilir. veya gallery.php?id= yerine gallerios.php?id= yap. Kelimeleri ülkenin diline göre yaz. Vs. vs.

Ve dediğin dorklar çok karmaşık daha kolay bi yolu varmı?

Cazuz

Uzman üye
12 Tem 2014
1,039
0
Acele etme makale oku tonlarca makale terabaytlarca videolar var kanım.

Geliştir kendini
Yazılıma da yönel

Esenlikler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.