Çözüldü Sql açıklı site hackledim ? cezası varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ghostHackersz0

Yeni üye
31 Ara 2018
48
0
CYBER WORLD
Sql açıklı site hackledim yabancı bir site
alış veriş sitesi eşyaların fiyatıyla vb oynayıp resimlerini degiştirdim

cezası varmı sadece türk sitesine yaparsakmı cezası var lütfen yardım

Moderatör tarafında düzenlendi:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Merhaba yabancı site oldugu için uğraşmazlar ancak yinede kesin birşey diyemem adam kafaya takarsa uluslararası mahkemeye başvurabilir

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Sql açıklı site hackledim yabancı bir site
alış veriş sitesi eşyaların fiyatıyla vb oynayıp resimlerini değiştirdim

cezası varmı sadece türk sitesine yaparsakmı cezası var lütfen yardım
Misyona aykırı olan; Türk hesaplara Türk sitelere vs. işlem yapılmaz
Yabancı sitelere yaparken de vpn kurmayı ihmal etme küçük bir şey deyip geçme sonuç olarak yasal bir suç bu önemlini al her zaman

Bugs Bunny

Uzman üye
29 Tem 2016
1,487
35
MSFVenom
Şahet Hayatımda Bir Kaç Kez SQL Açıklı Site Hackledim, Ancak bi sorun yaşamadım Site çok Önemli bir site değilse [ Zaten SQL Açığı olan Bir site ne Kadar önemli olabilir :) ] Bir Sorun Olacağını düşünmüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.