SQL Açıklı Site Nasıl Bulurum?

Leopix

Üye
4 May 2019
222
3
Arkadaşlar SQL Açıklı Site Nasıl Bulurum Veteran Dork Studio Bu Programı Denedim Ama İşe Yaramadı Lütfen Yardım Edecek Varsa Yorum Bırakabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,702
571
Cevap: SQL Açıklı Site Nasıl Bulurum? Yardıım Lazım

Manuel bulabilirsin;

site:domain inurl:dork

veya bir sitede açık arıyorsun mesela;

site:isim.com inurl:dork

Leopix

Üye
4 May 2019
222
3
Cevap: SQL Açıklı Site Nasıl Bulurum? Yardıım Lazım

Hocam Kafamda Bir Site Yok Bende İşte Açıklı Site Bulmaya Çalışıyorum Veya Bulduğum Sitenin Nasıl Açıklı Olduğunu Bulmaya Çalışıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.