SQL Açıklı siteler

spulaction

Üye
5 Haz 2016
148
0
Brooklyn
Öncelikle saygılar astlarım ve üstlerim . Ben buldum bu sitelerden bi kaç tane fakat havjiden sadece 1inin admin panelini buldum giriş şifreyi de buldum fakat yanlış diyor giriş şifre de sizce nerede hata yapmışımdır

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Sitelerin mevcut dilleri ingilizce değil e hali ile panel bilgileri de farklı dille kodlanmıştır hata alman bu yüzdendir dorkun sonuna site:(ülke domain adresi) eklerseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.