SQL Enjeksiyonu Kullanarak Site Hacklemek

llslowll

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
363
4
Üst Düzey
ok güzel ama sql açıklı çoğu site hacklenmiş yada çöp daha yeni açıklar ile uraşmamız lazım.

#--->> Vatan için Ölmekse Kaderim, *
#--->> Böyle Kaderin Ellerinden Öperim. *
#--->> -- llslowll -- *

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
ok güzel ama sql açıklı çoğu site hacklenmiş yada çöp daha yeni açıklar ile uraşmamız lazım.

#--->> Vatan için Ölmekse Kaderim, *
#--->> Böyle Kaderin Ellerinden Öperim. *
#--->> -- llslowll -- *
Hayır. Bu şekilde Hacklenebilen dorklarda bir sürü site çıkıyor. Sadece kimi şifreleri oluyor, güvenlik duvarı oluyor vs. Uğraşmak gerekebiliyor bazen.

Edit. Ama tabi başka türlerle de daha güzel yapılabilir.

Son düzenleme:

Pelacanus

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
462
141
verdiginiz dork neye gore tayland sitelerini arıyor tek ornek yetersiz olmus sanki bir kac ornek daha verebilir misiniz

ferhat end

Üye
28 Haz 2016
71
10
Ellerinize sağlık Sql metodu ile bir çok site admin paneli aldım.Yazdıklarınız doğru fakat çoğunda kullandığınız Safe3 programı Admin panelini bulursa bile işlem yapamaz hale geliyor program biraz sorunlu arkadaşlar bilgilendireyim. Bunun yanı sıra SQL POST ve GET metodlarını iyi araştırmanızda fayda görüyorum. Penteresting araçlara hakim olmayı Sqlmap ve Zap Analizi doğru şekilde yapılırsa ele geçirilir.

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Ellerinize sağlık Sql metodu ile bir çok site admin paneli aldım.Yazdıklarınız doğru fakat çoğunda kullandığınız Safe3 programı Admin panelini bulursa bile işlem yapamaz hale geliyor program biraz sorunlu arkadaşlar bilgilendireyim. Bunun yanı sıra SQL POST ve GET metodlarını iyi araştırmanızda fayda görüyorum. Penteresting araçlara hakim olmayı Sqlmap ve Zap Analizi doğru şekilde yapılırsa ele geçirilir.
Windows kullanmadığım için bilmiyorum. Admin paneli safe3 den bulmak yerine bir çok alternatif var github da onlar kullanılabilir. Teşekkürler ferhat end

ferhat end

Üye
28 Haz 2016
71
10
Ben de windows kullanmıyorum Win/safe3
Linux/Jsql İnjection aynı program ondan dolayı söylemek istedim.Alternatifler de var kendim de bir tane yapıyorum bitince githuptan paylaşacağım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.