SQL İnjection yardım

Treny

Üye
22 Ağu 2017
138
4
İstanbul
Merhaba SQL İnjection işlemlerine yeni yeni başlıyorum SQL açıklı siteleri Manuel olarak aradığım için açıklı site bulmak çok uzun sürdü bunun için program önerir misiniz 2 gün önce ilk SQL açıklı sitenin datasına eriştim ama hiçbir şey almadım deneme amaçlı yapmıştım bu işlemleri Ubuntu üzerinden gerçekleştiriyorum SQL açıklı siteleri bulmak için üretilmiş çoğu uygulama ".exe" uzantılı olduğu için Ubuntu'ya kuramadım Ubuntu üzerinde işime yarıyacak programlar önerir misiniz lütfen çok fazla aradım bulamadım SQLMAP kullanıyorum işlemler çok yavaş ve çok zahmetli son olarak data içerisinde klasörler mevcut yani tablolar bu tabloların hepsine girmek çok uzun sürüyor hangisinin içinde ne var nereden öğrenebilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Tabloları karışık bir siteye denk gelmişsindir dostum sqlmap bende normal çalışıyor.
UserAccount.AdminAccount. gibi tablo isimleri görürsen admin ve kullanıcı hesap verilerini bulabilirsin.
Zamanla isimlerinden içinde ne olduğunu ezberlemiş olacaksın yavaş yavaş yani dostum.

Treny

Üye
22 Ağu 2017
138
4
İstanbul
Tabloları karışık bir siteye denk gelmişsindir dostum sqlmap bende normal çalışıyor.
UserAccount.AdminAccount. gibi tablo isimleri görürsen admin ve kullanıcı hesap verilerini bulabilirsin.
Zamanla isimlerinden içinde ne olduğunu ezberlemiş olacaksın yavaş yavaş yani dostum.
Kanka özelden sana sql açıklı sitenin linkini atsam bakar mısın

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Kanka özelden sana sql açıklı sitenin linkini atsam bakar mısın
Dostum ben yapamam. Bug bounty yaptım bir aralar oradan biliyorum bu suç yani ben yapamam. Legal şekilde izin alarak yaptım hiç hacklemedim.
Yani yalan söylemiyorum bir aralar bug bounty yaparken SQL açığı buluyordum ama bıraktım o işleri sadece yazılım yapıyorum şu an. Hiç site hacklemedim yani.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.