SQL MAP ERROR (yardim)

Szturhan

Üye
21 Şub 2016
54
0
Cümleten sa hayırlı cumalar kardesler.

Şöyle bir sıkıntı var yardımcı olursanız sevinirm.
Bu arada Altay yazılımında emeği geçen başta
Keylo olmak üzere bütün kardeşlerime teşekkürler süper bi yazılım.

Arkadaşlar sql hatalı olan sitelere cmd den data verilerine ulaşamıyorum
Sqlmap açılırken error yazıyor resimde belirttiğim gibi sürümle mi alakalı
Diye düşündüm 5 farklı sürüm denedim yine ayrı şimdi biraz hatadan bahsedim
Şuan kurulu pyhton serisi 2.7.8 denedim olmadı 2.7.13 var suan
Klasörü cmd ye atıp yolunu belirtiyorum ve sqlmap.py dedik açtık
Açılırken bi error yazıyor ekte sunduğum şekilde sqlmal.py -u "URL(dorkdahil)" --dbs
komutunu verdiğim zaman tekrar sql map ana sayfaya atıyor promram komut satırında
Tekrar görünmeye başlıyor dün geceden beri denedim bi ilerleme kaydedemedim ytube dan
Hem ing hem bizim Türklerin videolarını izledim aynı, bana yardımcı olacak tek şey
THT ailem diye düşünüyorum üstadlara saygılar,

sistem özellikleri

sql hatası

Szturhan

Üye
21 Şub 2016
54
0
her zaman veriye ulaşmak kolay olmuyor :) Başka sitelerde denemelisin. Havijle dene ilk başta havij buluyorda sqlmap bulamıyorsa ozaman sıkıntı vardır. ömden hallederiz :)

Altay kullanıyorum sql açıklı siteleri bulurken onun verdigi siteleri deniyorum
tarayıcıdan tamam sıkntı yok sql hatası var sitede ama datalarına erişimde sıkıntı oluyor
o dedğini bi denicem olursa + 50 teşekkür :)

Merhaba,
Yardım konularını yardım merkezine açmanızı rica ederim.

tabi binbaşım bu seferlik taşırsan bidahakine öyle yapıcam

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.