Çözüldü sql map hk.

For4

Yeni üye
14 Mar 2017
17
0
Koltuk
a1aWl5.jpg

gordügünuz bu hatayı alıyorum nasıl duzeltebilirim yardım ederseniz sevinirim simdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Virtual Man

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
661
0
T Ü R K
1. Sİ resim hızlıerisim sitesinden atsan daha mantıklı değilmi dosya tc dan yolluyorsun ?
2. ise "[CRITICAL] invalid target URL" deyip kapatıyor dedin ya her sitemde öyle direk columns çekemessin bunun Waf' olanı var yani güvenlik duvarı onu belirli parametreler ile bypass etmen lazım

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
1. Sİ resim hızlıerisim sitesinden atsan daha mantıklı değilmi dosya tc dan yolluyorsun ?
2. ise "[CRITICAL] invalid target URL" deyip kapatıyor dedin ya her sitemde öyle direk columns çekemessin bunun Waf' olanı var yani güvenlik duvarı onu belirli parametreler ile bypass etmen lazım

Bypass'a Gerek Yok. Linki Yanlış Yazmış. HTTP:/ Yerine HTTP:// Olacak. Lakin DB , Table , Columns v.s Çekemezse Bypass Gereklidir.

Son düzenleme:

For4

Yeni üye
14 Mar 2017
17
0
Koltuk

ilk olarak unuttum reis hızlı resim oldugunu unuttum bu yüzden dosya.tc den yuklemiştim.

Linkin Sonundaki %27 İşaretini Kaldır.
Yönetici Olmak İçin "sudo su" Parola İsterse Gir.

sagol reis dediğin şekilde oldu şimdi veritabanı için ugraşıyorum.

Bypass'a Gerek Yok. Linki Yanlış Yazmış. HTTP:/ Yerine HTTP:// Olacak. Lakin DB , Table , Columns v.s Çekemezse Bypass Gereklidir.

teşekkürler :)

StringingStroke

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
596
1
Bilinmiyor
Sudo komutunu kaldır gereksiz kali de sqlmap -u hedefsite.com/İndex.php?ID=1 --dbs böyle olacak kalide ayrıyeten sudo yazmana gerek yok eğer yine hata verirse URL de URL nin başına ve sonuna ' işareti koy

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
Merhabalar;

Yazım yanlışı mevcut linkten itibaren.
Asıl olması gereken.
bknz:
Kod:
http://www.atmarine.fi/index.php?id=2 --dbs

Yani ' işareti yazmadan linki yazın sonuna boşluk bırakıp --dbs yazın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.