Sql site dosya çekme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rey211

Üye
11 Haz 2016
94
0
merhaba dün geceden beri sql olayını öğrenmeye calısıyorum ama yapamıyorum bir kaç bilgi danısabileceğim biri varmı bu konuyu iyi bilen sql teşekkürler şimdiden :

Black Flames

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
260
0

rey211

Üye
11 Haz 2016
94
0
U Yz yarbay sana nereden ulasabilirim burdan özel mesaj olarak atamıyorum ulasabileceğim başka bi yer varmı ?

rey211

Üye
11 Haz 2016
94
0
şimdi safe programıyla siteye bakıyorum acık veriyor sql sonra onu cmd üzerinden yada havij programıyla yaparken olmuyor yani dosyaları alamıyorum ben daha baslangıcdan tıkanıyorum

rey211

Üye
11 Haz 2016
94
0
mesela ben su konu üstünde bişiler yapmak istiyorum mesela bi oyun sitesi diyelim örnek olarak sitedeki bütün kayıt olanları ıd şifresi gibi ona kafayı taktım ama beni aştı galiba

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
şimdi safe programıyla siteye bakıyorum acık veriyor sql sonra onu cmd üzerinden yada havij programıyla yaparken olmuyor yani dosyaları alamıyorum ben daha baslangıcdan tıkanıyorum

Cmd üzerinden havij programıyla?
cmd üzerinden python sqlmap ve havij deniyorsun ve sonuç alamıyorsun olarak anladım şu an.
tamam safe 3 üzerinden tarattın hedef sitenin açığını açıklı url sini keşfettin site url si elinde farzediyorum;

Havij üzerinden gitmek istiyorum çünkü sqlmap biraz daha manuele kaçıyor zorlanmaman açısından kafan karışmasın.

Havij'e giriyorsun target kısmına belirlediğin url yi yazdın hiç bir şeye dokunmadan Analyze dedin
Taradı bitirdi.

*Tables kısmından; Get tables yöntemiyle site tablololarını çekersin.
*Get Dbs; sana sitenin database bilgilerini gösterir.
*Get coloumns; sana ne kadar kolon olduğunu çıkartır sitede.
*Get Data; diyerekte data bilgilerini çekebilirsin.

rey211

Üye
11 Haz 2016
94
0
MsSQL error based injection method cant be used!
MsSQL time based injection method can't be used
MySQL time based injection method can't be used
Another try to find DB server type
Can not detect data base! Please choose a data base.
şöyle şeyler verdi bulamadı galiba o acıkalrın safe 3 deki url leri aldım denedim ama olmadı

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Web Server Güvenliği Kategorosinde '' SQL INJECTİON '' ile alakalı onlarca anlatımlı makale var gerekli yerleri incelemeden bu tarz konular açmayın arkadaşlar. Post kasılmaması adına konu kilit
iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.