.sql yardım

farakk

Üye
23 Nis 2015
181
1
Merhabalar.Bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var.Elimde .sql uzantılı bir dosya var.Onu nasıl açabilirim.Notepad++ açmıyor.Dosya çok büyük diyor.Başka türlü nasıl açabilirim detaylı bir şekilde anlatırsanız çok memnun olurum.Şimdiden herşey için teşekürler

farakk

Üye
23 Nis 2015
181
1
Malesef programı kurarken hata veriyor.internetten baktım cmd den kurun diyor ordan denedim yine aynı hatayı verdi.Başka program bilen varmı ?

Hata .
v52Ldm.jpg

Alparslan'

Basın&Medya Ekip Lideri
17 Ağu 2015
714
3
222
Türkiye
sQlyog ile açabilirsin
indir kur programı çalıştır üst sekmede database gel import seçeneğinden execute sQlScripte tıkla dosyanın konumunu seç exporta tıkla tamamdır yanda sql dosyasının ismi neyse orda yazar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.