sql

p20yavuz02

Uzman üye
21 May 2016
1,792
0
Bileyim ?
Arkadaşlar öncedende atmıştım ama bu farklı artık sabrım taştı sql bir trülü olmuyor havij dede sqlmaptede yardım edecek var mı ?
Sorun:Arkadaşlar öncelikle Selamün Aleyküm
Arakdaşalar benim sorum şşudur bazı kişilerle konuşutmuştum zaten onlar bilirler ancak yine olmadı. Arkadşalar öncelikle herhangi bir sql açıklı site var diyelim ben onu havij sqlmap sqldumper bruteforce ile databaseye girmeyi biliyorum hatta bazı siteleri bypass bile aettim ancak hiç olmadı neredeyse 475 site üzerinden sql açık denedim(siteler Sql açıklıdır).ancak hiç olmadı.Peki ne gibi sorunlar bazen admin bilgilerini çekiyorum admin pneli olmuyor bazen tamtersi oluyor.bazen md5 oluyor kkırlımıyor bypass ediyorum olmuyor.bazen ikisinide yapıp sızıyorum ancak index basamıyorum .bazen hiç olmuyor.Yardım edebilecek kişiler buradan yazsın Okullar açılana kadar halletmek istiyorum
yoksa bitireyim mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
panel bulmayı filan biliyorum tüm işlemler kali linux üzerinden gerçekleştiriyorum ama biri çıkıyor diğeri çıkmıyor 2 si yan yana getiremedim bir türlü sıkıntı bende değil yani

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Her siteden database çekebileceksin diye bir kural yok kiminden bilgileri alırsın panel bulamazsın kiminden panel alırsın bilgi yok bu böyledir şans meselesi bir nevi .
Brute force den database çekmeye çalışırsan tabiki sonuç alamazsın havij , jspl ve sqmlap ten database rahat bir şekilde alırsın

p20yavuz02

Uzman üye
21 May 2016
1,792
0
Bileyim ?
Her siteden database çekebileceksin diye bir kural yok kiminden bilgileri alırsın panel bulamazsın kiminden panel alırsın bilgi yok bu böyledir şans meselesi bir nevi .
Brute force den database çekmeye çalışırsan tabiki sonuç alamazsın havij , jspl ve sqmlap ten database rahat bir şekilde alırsın

ama hocam 0/500 oran ise mantıken genellikle herkes günde o zaman 500-1000 site tarıyor?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.