Sqlmap açılmıyor

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
Hocam maalesef aynı sorun ben de de var daha sonraları çözemediği için bosverdim. Bana onerilenlerde Phyton u tekrar yüklemek gibi öneriler vardı dene derim..

24 Ara 2015
82
0
python 2.7 sürümünü yükleyin bakalım

http://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/1034576-sqlmap-ile-sql-injection-hack-windows-cmd-uzerinden-veteran-7-a.html
Linkte ki dosyayı indir
python kur sonra sqlmap dosyasını :C dizinine at cmd yi aç :C dizinine kadar gel cd sqlmap de sonra ..

sqlmap.py -u "www.site.com/index.php?id=1" --dbs

ornek sql acıklı site bul dene.
onları yaptım fotoğrafta hata var zaten konunun başında

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Hocam öncelikle sqlmap scriptinde bir hata veriyor. sqlmap.py dosyasını bir metin belgesi ile aç ve 104. satıra git. Orada bir virgül fazla yazılmış onu sil. Zaten hatada açıkça syntax hatası var diyor. 104. satırda o virgülün bir anlamı yok zaten yanlışlıkla yazılmış onu sil ve tekrar dene

24 Ara 2015
82
0
Hocam öncelikle sqlmap scriptinde bir hata veriyor. sqlmap.py dosyasını bir metin belgesi ile aç ve 104. satıra git. Orada bir virgül fazla yazılmış onu sil. Zaten hatada açıkça syntax hatası var diyor. 104. satırda o virgülün bir anlamı yok zaten yanlışlıkla yazılmış onu sil ve tekrar dene
http://i.hizliresim.com/gXBW5Z.png bu linkteki resimde olan virgül ise sildim kaydettim çalıştırdım hata aynı hata
1-) sqlmap.py yerine direk olarak sqlmap.py -u "www.site.com/index.php?id=1" --dbs yazmayı dene.

2-) sqlmap.py bozuk olabilir. Tekrar indirmeyi dene.

denedim

habib_723

Yeni üye
13 Ağu 2009
19
0
sqlmap hatası bende de var acaba bu konuda yardımcı oalcak varmı syntax error hatası alıp direk sqlmap.py dosyası açılyor. Havijle açılan siteyi bunda açamıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.