Sqlmap Harici Sql Sömürme Aracı

bqtw

Üye
22 May 2023
166
41
Sqlmap ile bir kaç sorunum vardı timeout gibi konularımda var ama artık bıknıklık geldi 😅
Sqlmapdan başka Sql zaafiyeti sömürebiliceğim bir araç varmıdır varsa yazarsanız sevinirim iyi günler.

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Sqlmap ile bir kaç sorunum vardı timeout gibi konularımda var ama artık bıknıklık geldi 😅
Sqlmapdan başka Sql zaafiyeti sömürebiliceğim bir araç varmıdır varsa yazarsanız sevinirim iyi günler.

JSQL

Manuel yapmanı pek tavsiye etmem çünkü bu konuda gerçekten iyi bir bilgin yoksa başarısız olma şansın çok yüksek.Sqlmap piyasada ki en iyi çözüm direkt bu tooldan vazgeçmek yerine sqlmap'in sahip olduğu diğer parametreleri iyice öğrenmeni tavsiye ederim. waf bypass scripts,thread, user agent gibi parametreler üzerinde değişiklik yapman belki fayda gösterebilir. veya level ve risk gibi parametreleri denemen işine yarayabilir.

bqtw

Üye
22 May 2023
166
41
JSQL

Manuel yapmanı pek tavsiye etmem çünkü bu konuda gerçekten iyi bir bilgin yoksa başarısız olma şansın çok yüksek.Sqlmap piyasada ki en iyi çözüm direkt bu tooldan vazgeçmek yerine sqlmap'in sahip olduğu diğer parametreleri iyice öğrenmeni tavsiye ederim. waf bypass scripts,thread, user agent gibi parametreler üzerinde değişiklik yapman belki fayda gösterebilir. veya level ve risk gibi parametreleri denemen işine yarayabilir.
Haklısınız manuel dediğim bir çok sitede başarısız oldum sorunun artık benim internetimde olduğunu düşünüyorum VM kali kullandığım için internetin problemli olduğunu düşünüyorum o konu üzerinde ilerlicem öneriniz için sağolun.

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Haklısınız manuel dediğim bir çok sitede başarısız oldum sorunun artık benim internetimde olduğunu düşünüyorum VM kali kullandığım için internetin problemli olduğunu düşünüyorum o konu üzerinde ilerlicem öneriniz için sağolun.
internet sorunu time based saldırılar yaptığın zaman çok önem arz eder. Boolean,Null based tabanlı açıklarda internet yavaşlığının pek bir alakası yok. VM'nin internet hızı konusunda pek bir etkisi yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.