Sqlmap Hata

evrenaskin01

Yeni üye
13 Ocak 2019
18
0
Dorku aratıyorum ve siteler çıkıyor.sitelerin urlsinin sonuna ' ekliyorum ve sql sytax Line falan gibi hata veriyor buraya kadar herseye çok güzel sonra bunu sqlmap e yazıyorum ve her seferinde risk (y) (n) veya (C)ontunie (S)tring Rege(x) gibi yazılar çıkıyor ve ne yapsamda sitede açık bulmuyor bunu en az 20 sitede denemişimdir ve her seferinde hata alıyorum acaba ben nerede hata yapıyorum genelde kelime.php?id= diye dork aratırım daha kolay dork yolu varmıdır veya sqlmap de nerede hata yapıyorum teşekkürler

evrenaskin01

Yeni üye
13 Ocak 2019
18
0
Merhabalar ;

Gr3eNoX Adlı program ile aratın dorklarınız verimli bir sonuç alırsınız

hata ile ilgili resim atabilirseniz yardımcı olurum
AOEvZp.png

NL3db5.png

Hep Bunlar çıkıyor

SultanATSIZ

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,674
34
TURAN
continue gibi ibareler çıktığında devam edin y / n gibi ibare çıktığında y basın onaylayın level risk faktörlerine göre veritabanı bilgilerinin çekmeye çalışır. Sglmap parametrelerini kullanımlarını öğrenin forumda konuları mevcut. Yine sonuç alamazsanız havij ile deneyin. Yine olmaz ise manuel olarak kendiniz çekmeye çalışın. Yine sonuç alınmazsa site veritabanı çökmüştür.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.