Sqlmap ile site hackleyemiyorum

yusufay64

Üye
24 Eki 2015
90
0
Selamun Aleyküm şimdi sqlmap ile bir siteyi hackliyeceğim her şey düzgün gidiyor ama password ve user_name yi alırken son da kod yazıyorum

sqlmap.py -u Sheela Hospital -D Sheela Hospital -T user -C user_name --dump

user_name çıkacağı yerine sarı birşeyler çıkıyor ''wait . . .'' diyerek bekletiyor az sonra saat çıkıyor

shutting down at 21:11:27

C:/sqlmap>

yazıyor username ve şifresini bir türlü alamıyorum neden kaç kez kontrol ettim sql açığı var yardımcı olur musunuz şuan cmd açık bekliyorum ilginiz ve okuduğunuz için teşekkürler yardımınızı esirgemeyin ilk kez siteyi hackliyeceğim

yusufay64

Üye
24 Eki 2015
90
0
hm anladım o hatayı vermişti denedim havji ile denedim şimdi kullanıcı adını ve passwordunu buldum ama şimdi admin panelini bulmaya çalışıyorum sqlmap ile bulamadım ama havji ile buldum hadi hayırlısı bide paneli bulsam shell mell ne varsa yapcam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.