SRO Hesaplayıcı (Exp,Sp,Gold,Hp/Mp)

BaD_MaN

Katılımcı Üye
22 Ocak 2008
943
13
SRO HESAPLAYICI

Önceki programın üstüne eklenen birçok yeni özellikle bu ismi aldı.

Özellikleri;
Exp,Sp,Gold,HP/MP Pot kullanımı ve Süre arasında eşleme yapabilir.
- Lvl atlayana kadar bu kadar SP olacak.
- Hedeflediğin Sp için * kadar gold olacak.

"Enter" tuşuyla Hesaplama yapar.

vucwcvkgyr.jpg

Download: Send big files the easy way. Files too large for email attachments? No problem!
VirusTotal: http://www.virustotal.com...83ce8ead8779cd11d9f5d2a3a

|BaD_MaN|Saygılar AA

ρℓαуєяσнαт

Kıdemli Üye
9 Nis 2007
2,299
18
flood a giriyor ama... o konuya mesaj atıp ilk sayfaya getirebilirdin arama yapıpta bulabilir üyeler :S nasıl bir açıklama o öyle :D gerçi sabit konularda ben vermiştim :)

Son düzenleme:

BaD_MaN

Katılımcı Üye
22 Ocak 2008
943
13
Sro hesablayıcı diye arama yaptım fakat bulunmadı istersen birde sen yap nerde varmış bu konu merak ettim...

ρℓαуєяσнαт

Kıdemli Üye
9 Nis 2007
2,299
18
http://www.turkhackteam.net/silkroad-online/sro-illegal-programlar-221770.html

4. sıradaki program :) capssiz deme allah aşkına caps olsa ne olur olmasa ne olur.. niye koymadım?:

-5 resim konuyordu e görsellik gerektirenleri koymam gerekti... birinde bağlantı vardı resimlerin ondan silmedim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.