SRO'da Sizi En Mutlu Eden Şey Neydi??

jabus

Yeni üye
7 Ağu 2008
22
0
beni en heycanladıran 76+4sun düşmesinde ldu ilk sun düşmüştü sorna dan hepsin aldım 76+4swr düştüsmim SimplySimple

ALmoRa

Üye
16 Tem 2007
123
0
beni en mutlu eden şey hayalim olan full sos som 16 lv 9 gap farmerı gerçekleştirmek oldu şimdi banditlerle güreşiorum mutluyum:)

ρℓαуєяσнαт

Kıdemli Üye
9 Nis 2007
2,299
18
Daha eziktim noobtum oyunu hiç bilmiyordum birden oyundan bir dostum bana arkadaşım oyunu bırakıyor birde kurdu var fazladan onu sana vereceğim almıştım çok heyecanlanmıştım en mutlu olduğum şey oydu :)

Baqtery

Katılımcı Üye
11 Nis 2008
425
0
HeLL
Bni en mutlu eden lord yarkan keserken benden önce gelen adamın dc yemesiydi...dc yediği için uyguladıqı atak boşa qitti ve lordu ben kestim...

degerbekir

Yeni üye
10 Kas 2008
1
0
bana ezikken bi tane adam 6 tane sos vermişti o zaman çok sevinmiştim bi de tanıdıklarımın hepsinin 90 lwl olması beni çok sevindiriyodu :D

mykemal07

Üye
2 Ara 2010
62
0
benim hayalim ken gercekleşen 110 lwl full sun full int wizart ımın tam 110 lwl olduğundan bayabi heycanmıştım:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.