SRS Audio SandBox 1.9.0.4 (FULL)

kılıczade

Uzman üye
29 Eyl 2007
1,080
16
izmir *35*
SRS Audio SandBox 1.9.0.4 (FULL) / (Ses Kalitesini Arttır)
~ ` SRS Audio SandBox 1.9.0.4 ` ~

Program Bilgisi
Version: 1.9.0.4
Boyut: 3.59 MB
Dil: İngilizce
Sunucu: Rapidshare.com
Durum: -Yüklendi-

srs1.jpg

işte Dolby laboratories'in rakibi SRS'nin son bombası. Srs audio sandbox ses kartınızın yazılımına entegre olarak çalışıyor. Sahip olduğu özellikleri ise mükemmel..! seste kalite arıyosanız kesinlikle kurmalısınız. film izlerken müzik dinlerken yada oyun oynarken inanılmaz ses deneyimine hazır olun.

srs2.jpg

Özellikleri:
1.SRS Headphone 360( sadece kulaklıktan 3d 5.1 akustik ses dinleme imkanı)
2.SRS TruSurround XT® (stereo hoparlorden 3d 5.1 akustik ses dinleme imkanı)

SRS® 3D
SRS TruBass®
SRS Circle Surround II®
SRS FOCUS

Ayrıca : SRS WOWHD,Circle surround ve daha fazlası

Kullanim: Programi kurduktan sonra herhangi bir medya oynattiginizda otomatik olarak program baslayacaktir.
Gerekli ses düzenlemelerini yaptiktan sonra,her medya actiginizda SRS Audio SandBox programinin ekraninin gelmemesi icin
Üst sekmeden Option > Preferences bölümünden Bring to front when popular.. bölümündeki isareti kaldiriniz.

SRS Audio SandBox 1.9.0.4 (FULL)

http://rapidshare.com/files/13134180...__secret__.rar

sebas

Yeni üye
22 Eki 2007
8
0
Teşekkürler... 1.8 sürümünü kullanıyorum. Yükseltme zamanı gelmiş demek ki...

devilhunter_28

Yeni üye
17 Eyl 2008
3
0
üstat ben bunu windows 7 kurdum ama stabil çalışmadı ya .özellikleirini rahat değiştiremiyorum.program üstündeki yukarıdan aşağıya olan barı tutmuyor kompile kutunun hepsini seçiyor.nasıl bir çözüm uygulamalıyım sence??????

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.