SSL sertifikası alamıyorum

disparaa

Üye
29 Eki 2018
208
5
depthsofhell
Bugün bir site kurdum. Phishing yapma amaçlı. Ancak linke girince site güvenilri değil hatası veriyor. Bende SSL almaya çalışıyorum. sslforfree.com dan almaya çalışıyorum ancak ne manuel ne de otomatik yapabiliyorum. Dosyaları yüklediğim halde öyle bir yer yok diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

boole

Ar-Ge Ekibi Proje Yöneticisi
12 Nis 2019
735
201
.Net Core
Cevap: SSL sertifakası alamıyorum yardım

merhaba
otomatik seçenek de bilgilerinizi girdikden sonra en Directory (?) : alanı var bu alana
public_html/ yada dosyalarınız nerede ise o klasörü belirtmelisiniz

disparaa

Üye
29 Eki 2018
208
5
depthsofhell
Cevap: SSL sertifakası alamıyorum yardım

merhaba
otomatik seçenek de bilgilerinizi girdikden sonra en Directory (?) : alanı var bu alana
public_html/ yada dosyalarınız nerede ise o klasörü belirtmelisiniz

File Permission or write error. Make sure the directory is correct and the user has write access to the directory. Ask your host if unsure about the directory or try using an FTP client or web FTP if you do not have an FTP client to try finding it out. Current directory is /

Panda Winson

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
484
0
Berlin
Pf kuracağım site sadece belli kişilere yönelik bir phishing olacak diğer kişiler için ise yeni domainler almayacağım. Hem daha uygun ve pratik. Ayrıca yakalarlarsa ban riski var.

.com telif sitem var ssl cloudflareden 2 aydır kullanıyorum bir şey yok, bir şey olmayacağını umuyorum dostum. Neyse sslforfree için videolar var youtubede.

disparaa

Üye
29 Eki 2018
208
5
depthsofhell
.com telif sitem var ssl cloudflareden 2 aydır kullanıyorum bir şey yok, bir şey olmayacağını umuyorum dostum. Neyse sslforfree için videolar var youtubede.

Yazdığım gibi dosyaları atıyorum ama dosya yok diyor hata veriyor. Bir tek bende oluyor sanırım.

Sinir krizi geçireceğim normal dosyaları attığımda direkt websitede gözükürken bu attığım domain.000webhostapp.com da gözüküyor? boole

Moderatör tarafında düzenlendi:

disparaa

Üye
29 Eki 2018
208
5
depthsofhell
ücretsiz host ve domain adamı kanser eder ucuz yollu bir hosting bir tanede domain bari al en azından iş nasıl yürüyor onu öğrenirsin
tabi biliyorsundur da bu ücretsiz hostlar ve domainler sorunlu oluyor çökmemi dersin tr kullanıcılarına banlı olması mı dersin

Sorma sorma öyle oluyor genelde. Galiba webhost ile ilgili bir sorun ben de gittim NSleri cloudflare kaydırdım beklemede yanlış anlamadıysam bir iki güne SSL gelir gibi.
Panda Winson teşekkürler :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.