Ssl sertifikası +domain+hosting 16.5 tl olabilir mi?

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,416
969
Merhabalar

benim de kullandığım site olan guzel.net.tr sitesini kullanabilirsiniz 30 TL ile domain ve hosting veriyor bunun sebebi domain veya hosting kısmının ücretsiz olmasıdır birini ücretsiz veriyor büyük ihtimalle

İyi Forumlar

Neight

Yeni üye
23 Nis 2020
21
3
Fiyat aylık olarak bide ve ilk denemeye özel veriyor normal bence
Ödeme adımına geçiyorum bir yıllık toplam 110 tl diyor normalde sadece alan adı 350 tl değil mi

Hosting fiyatından ziyade projeniz riske edilebilir mi fiyat farkları için emeğiniz çöp olmasın
Tabi oda var ama kurumsal bir şirket duruyor random bir site değil gibi

Siteden çok scripte benzemiyormu😂

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
508
24
Praise The Fool
Site ingilizce, fiyatlar TL, domain kaydı yeni, lokasyon Türkiye, Gaziantep... gerisi gizli. Site hazır script gibi sadece fiyatlar düzenlenmiş sanki. Sayfanın en altında bulunan hiçbir sosyal medya bağlantısı çalışmıyor(yok direkt)
Domain bu yıl kaydedilmiş ama geçen aydan kalma tarihleri olan blog girdileri önizlemesi var, devamını oku diyorsun blog yok. Chat with an expter tuşunun bağlantısı bile yapılmamış Tawk api hata basıyor console paso.

4 gün önce kendini övdüğü bir medium yazısı paylaşmış. Medium Post ve bir sürü başka auto generate postu var gibi duruyor.

Kim yapıyorsa insanları silkelemek için iyi uğraşmış ama yeterli bilgisi yok herhalde, sunucuya sürükle bırak hazır script kokuyor.

Ayrıca Domain Canyon isminin geçtiği şu siteyi gördüm

Aynı şekilde domain kayıt bilgileri gizlenmiş ama açık benzer 2 bilgi var. Yine Türkiye ve yine Gaziantep.
Lrf8bJ0.png

ki yukarıdaki medium postunda da vardı aynı site.

Sence güvenilir mi? Site acayip saçma duruyor, ha cidden ucuza bir yerden aldığı bayiliği satmaya çalışan aşırı amatör biri de olabilir gerçekten satış da yapıyor olabilir tabii ama ben olsam almazdım.

Neight

Yeni üye
23 Nis 2020
21
3
Fiyat aylık olarak bide ve ilk denemeye özel veriyor normal bence
Satın aldım ve gerçekten sorunsuz anlamadım😂 alan adını 105 tl ye almış oldum tuhaf sadece

S
Site ingilizce, fiyatlar TL, domain kaydı yeni, lokasyon Türkiye, Gaziantep... gerisi gizli. Site hazır script gibi sadece fiyatlar düzenlenmiş sanki. Sayfanın en altında bulunan hiçbir sosyal medya bağlantısı çalışmıyor(yok direkt)
Domain bu yıl kaydedilmiş ama geçen aydan kalma tarihleri olan blog girdileri önizlemesi var, devamını oku diyorsun blog yok. Chat with an expter tuşunun bağlantısı bile yapılmamış Tawk api hata basıyor console paso.

4 gün önce kendini övdüğü bir medium yazısı paylaşmış. Medium Post ve bir sürü başka auto generate postu var gibi duruyor.

Kim yapıyorsa insanları silkelemek için iyi uğraşmış ama yeterli bilgisi yok herhalde, sunucuya sürükle bırak hazır script kokuyor.

Aynı şekilde domain kayıt bilgileri gizlenmiş ama açık benzer 2 bilgi var. Yine Türkiye ve yine Gaziantep.
Lrf8bJ0.png

Sence güvenilir mi? Site acayip saçma duruyor, ha cidden ucuza bir yerden aldığı bayiliği satmaya çalışan aşırı amatör biri de olabilir gerçekten satış da yapıyor olabilir tabii ama ben olsam almazdım
Satın aldım sorunsuz ilerliyor şu an için bir yıllık plan içerisinde ssl hosting domain ve kart bilgilerimide zorla kaydetmedi anlamadım

Lrf8bJ0.png

Sence güvenilir mi? Site acayip saçma duruyor, ha cidden ucuza bir yerden aldığı bayiliği satmaya çalışan aşırı amatör biri de olabilir gerçekten satış da yapıyor olabilir tabii ama ben olsam almazdım.
Neden amatör anlamadım bunu nasıl bilebiliriz?

20 TL Gayet iyi gözüküyor hayalet kart oluşturarak güvenli bir ödeme ile deneyebilirsin.
Cesaret ve alındı😂

Neight

Yeni üye
23 Nis 2020
21
3
Merhabalar

benim de kullandığım site olan guzel.net.tr sitesini kullanabilirsiniz 30 TL ile domain ve hosting veriyor bunun sebebi domain veya hosting kısmının ücretsiz olmasıdır birini ücretsiz veriyor büyük ihtimalle

İyi Forumlar
Bu paketleri ben bulamadım güzel.net.tr rica etsem alıntılayabilirmisiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.