Starbucks taktik // sınırsız kahve içme

bloodby

Katılımcı Üye
19 Tem 2014
307
0
Merhabalar arkadaşlar bugün dün başarılı bir şekilde gerçekleştirdim starbucks sınırsız kahve taktiğini anlatacağım :trl

1 . İlk olarak bir starbucks a gidiyoruz .

2 . Sonra çeşitleri bulunan bir kahve söylüyoruz .

Örneğin ; Expresso nun karemelli vanilyalı amerikano gibi çeşitleri var .
Bir çeşit sosunu koyduruyoruz . Mesela karemel sos koydurduk diyelim .

( not : büyük boy söylerseniz daha avantajda olursunuz )

3 . Sonra kahvemizi alıyoruz ve içmeye başlıyoruz .

4 . Kahvenin yarısından biraz fazlasını içip kasa gidiyoruz ve ( karamelli aldığımızı var saymıştık )

Ben karamel sosu beğenmedim diyoruz ve başka bir sos istiyoruz . örneğin bu seferde vanilya sos istiyoruz .

5 . Evet şimdi vanilyalı expresso muzun yarısından fazlasını höpürdetiyoz ve kasa gene gidip ben vanilyalı sosuda beğenmedim diyoruz . Bu sefer sade expresso alıyoruz ve bitiriyoruz .

not : küçük boy kahve alırsanız bir çeşit kahve daha alıp içebilirsiniz ki ben şuana kadar rekorum 3 kahve .

Kazançlar :

- bir expresso fiyatına 3 expresso içtik .
- büyük boy aldıysanız 1 litreyi geçik kahve içmiş oluyorsunuz .
- değişik tatlar denemiş oluyorsunuz .

Zararlar :

- kahveden bıkacaksınız .
- Aşırı miktarda kafein almış olacaksınız ve uyku problemleri yaşabilirsiniz .
- Biraz mideniz bulanabilir veya başınız dönebilir ama endişelenmeyin 15 dakkaya geçer .

Son düzenleme:

bloodby

Katılımcı Üye
19 Tem 2014
307
0
Not : Bence haram değil :) sonuncuyu aldıktan sonra kasiyer geldi ve bunuda beğenmediyseniz değiştirelim efendim dedi . Adamlar millete değişik türlü kahveler tattırmak istiyormuş öyle dediler .
Bende içim rahat bir şekilde kahvemi yudumlamaya devam ettim :D

bloodby

Katılımcı Üye
19 Tem 2014
307
0
TAKTİK GÜNCEL .
Gençler taktik kesin işe yaramaktadır .

Coopersman

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
724
0
İstanbul
Not : Bence haram değil :) sonuncuyu aldıktan sonra kasiyer geldi ve bunuda beğenmediyseniz değiştirelim efendim dedi . Adamlar millete değişik türlü kahveler tattırmak istiyormuş öyle dediler .
Bende içim rahat bir şekilde kahvemi yudumlamaya devam ettim :D

İşte sıkıntı orda orası etiler bebek v.b yerlerde birşey olmaz böyle daha az bilindik yerlerde adamı ... belli olmaz :D

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Amaç burda kahveden zevk almak değil, Starbucks'ı zarara uğratmak. Etiler'de elbet normal karşılarlar, git bir de Esenyurt'taki Starbucks'ta dene bakalım :) Ayrıca bunu yapayım derken motoru bozmayın, özel hastanelerde muayene ücreti 40₺'dan başlıyor..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.