Steam bakiyemi banka kartıma nasıl transfer ederim?

Goksu Grafik

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
963
1
beyler 225tl steam'de param var bunu paparaya nasıl çekebilirim minimum komisyonla ? yardımcı olacaklar pmden vs. gelebilir memnun olurum bende yardımcı olurum :) esenlikler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Cevap: Steam Cüzdan

Merhaba değerli üye;

bknz...

Kaynak videolar:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ZlnWvlyMIWw[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=JPRgOjFeVZE[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=xxKuwoo2akw[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5Q1QnZtELMQ[/ame]

İyi forumlar

AhmeTHT

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
405
2
Şimdi sana tavsiyem şu. Ben yakın zamanda tf2 keylerimi satarak 500 tl gibi bir bakiyeyi kartıma çektim. Bynogame kullanarak satabilirsin. Bynogame biraz komisyon alıyor bu senin için sorun değilse bu şekilde çekebilirsin. Örneğin bir adet tf2 mann co key steam de şu anda 17,85 tl. Eğer 17.5 tlye buy order koyarsan kolaylıkla alabileceğini düşünüyorum. Bynogame de key fiyatları çok dalgalı o onun üstüne çıkmak için 1 kuruş azaltıp duruyor. Dürüst olmak gerekirse sattığım 20 keyi o şekilde en ucuz satıcı olarak sattım ve aldılar da. Fakat elimde kalan 20 keyi 14.5 tlye koydum ve bir müşteri 10 dakika sonra hepsini satın aldı. Sana tavsiyem 15 tlye koy. key başına 13 tl gelmesi gerekiyor. ben 2 gün içinde 40 adet keyimi kolaylıkla sattım.

Goksu Grafik

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
963
1
Şimdi sana tavsiyem şu. Ben yakın zamanda tf2 keylerimi satarak 500 tl gibi bir bakiyeyi kartıma çektim. Bynogame kullanarak satabilirsin. Bynogame biraz komisyon alıyor bu senin için sorun değilse bu şekilde çekebilirsin. Örneğin bir adet tf2 mann co key steam de şu anda 17,85 tl. Eğer 17.5 tlye buy order koyarsan kolaylıkla alabileceğini düşünüyorum. Bynogame de key fiyatları çok dalgalı o onun üstüne çıkmak için 1 kuruş azaltıp duruyor. Dürüst olmak gerekirse sattığım 20 keyi o şekilde en ucuz satıcı olarak sattım ve aldılar da. Fakat elimde kalan 20 keyi 14.5 tlye koydum ve bir müşteri 10 dakika sonra hepsini satın aldı. Sana tavsiyem 15 tlye koy. key başına 13 tl gelmesi gerekiyor. ben 2 gün içinde 40 adet keyimi kolaylıkla sattım.

anladım hocam bynogame biraz fazla gondikliyor insanı gibi geldi komisyonları deli dehşet steam pazarının altına satıyorsun ek olarak para çekerken komisyon alıyor diye biliyorum ondan tercih etmedim

Steam'de ki bakiyenizden harcadıysanız, geri alamazsınız. Parayı yatırdığınız karta geri alabilirsiniz eğer şartları karşılıyorsanız.

anladım ama ben para yatırmadım item satarak kazandım

Merhaba değerli üye;

bknz...

Kaynak videolar:

İyi forumlar

gerekli yazıyı googleye bende yazdım fakat dediğim gibi komisyonunu minimuma çekmek için yardım merkezinden fikir alma amaçlı konu açtım :) iyi forumlar

'Leroy

Kıdemli Üye
30 Tem 2016
2,610
6
Rivia
Steam bakiyeniz ile item alıp bu itemleri Bynogame gibi internet sitelerinden satarak kartınıza para aktarabilirsiniz tabi para kaybı olacaktır. Arştırmanızı tavsiye ederim.

AhmeTHT

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
405
2
anladım hocam bynogame biraz fazla gondikliyor insanı gibi geldi komisyonları deli dehşet steam pazarının altına satıyorsun ek olarak para çekerken komisyon alıyor diye biliyorum ondan tercih etmedim

kendi param kartını kullanırsan 7/24 herhangi bir pay almadan bakiyeni çekebiliyorsun. Havale yolu ile de sadece 5tl alıyor. Eh işte biraz düşük geliyor ama benim aklıma yatan tek mantıklı ve kolay yol bu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.