Çözüldü Steam hakkında.

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Aslında olur. Arkadaşın bilgisayarından dosyaları alıp gerekli yere at ve dosya doğrulaması yap. Oyunu çalıştırmaya çalıştığında ise zaten geri kalan şeyleri düzeltip oyunu sorunsuzca çalıştıracaktır. Fakat oyun, ayarlarını kendi kurulu olduğu dizinde depoluyorsa biraz sorun çıkartabilir.
Ama denemekten zarar gelmez.

BlackGuardian

Katılımcı Üye
10 Haz 2016
861
1
Dostlar saçmalamayın hepiniz hayır demişsiniz oluyor dostum eğer arkadaşın steamdan indirmişse oyunu ondan oyunu al klasör ismi vs. düzgün olsun steamında oyunların kurulu olduğu yere at ve steamdan yüklemeyi başlat steam klasörleri inceliyor ve eksik dosyaları tespit edip sadece onları indiriyor yani sadece güncelleme yapıyorsun diyebiliriz.
Ben üşengeç birisi olduğum için hep böyle yapıyorum işe yarayacağına emin olabilirsin ancak dosyaların isimlerini ve dosyaları yerleştirdiğin konumların kesinlikle doğru olması gerekiyor.

Muhammed023

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
313
0
root@MeMaTi;
Aynen ne hayırı dosyaları alabilirsin steam den indirmişse al dosyaları ayarlar falan belgelerimde olur yani dosyaları alıp kurarsan oyun sıfır olarak kurulur.

C ye kuracaksan

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common içine atacaksın

D Diskinde ise

D:\SteamLibrary\steamapps\common içine atacaksın

NOT : Eğer dosyaları direk alıyorsan yani oyunun klasörünün içinden common içine PUBG diye Klasör aç onun içine at

Son düzenleme:

0smans

Üye
19 Nis 2014
112
1
İhanetin Olmadığı Yer
Aynen ne hayırı dosyaları alabilirsin steam den indirmişse al dosyaları ayarlar falan belgelerimde olur yani dosyaları alıp kurarsan oyun sıfır olarak kurulur.

C ye kuracaksan

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common içine atacaksın

D Diskinde ise

D:\SteamLibrary\steamapps\common içine atacaksın

NOT : Eğer dosyaları direk alıyorsan yani oyunun klasörünün içinden common içine PUBG diye Klasör aç onun içine at

Harikasın hemen deniyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.