Steam hesaba giremiyorum

lukademis

Yeni üye
1 Tem 2018
14
1
Gaziantep
Steam hesabımda kayıtlı olan telno eskiydi ve yeni hat aldım eski hattım kapatıldı şu an steam"e girmek istiyorum fakat eski tel noya guard gıdıyor göremıyorum nasıl gırebılırım yardım?

boldof

Kıdemli Üye
12 Nis 2014
2,190
1
-
Öncellikle Merhabalar

Bu konuda sizin yapabiliceğiniz pek bir şey yok steam destek bölümüne yazınız en geç 2 gün içersinde size geri dönüş yaparlar sizden bir kaç bilgi isteyebilirler örneğin son aldığın oyun en son ne zaman hesabına para yükledin kredi kartı numaran felan ardından yeni numaranı hesabına onaylıyabilirler .

İyi Forumlar

ByKutup

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
545
1
Rusya
Dostum steama basda Hangi telefon la Hesabi actiysan o telefona Herzaman oncelik tanir guardi gecmen icin hangi telefonla ilk girdiysen O telefondan guardi kaldirabilirsin baska cozumu yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.