Steam hk

Bl4ckerror

Üye
21 Şub 2016
214
0
Dünya'dan...
Beyler benim bir steam hesabım var bunda CSGO var. Başka bir hesap daha açtım ve ona da CSGO aldım. Ama yeni aldığım hesapta CSGO indirilmemiş gözüküyor. Oyunun dosyalarından girdiğimde yeni açtığım hesaptan giriyor. Diğer hesaba nasıl csgo yu geçirebilirim?

TroqsiF

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
267
0
Yeni açtığın hesabına gir, kütüphane kısmından Cs Go üzerine tıkla indir dediğin zaman zaten dosya mevcut olduğundan dosya taraması ve doğrulaması yapar ve hızlı şekilde yükleme ekranı geçicektir tekrar sıfırdan yükleme yapmayacaktır.

Son düzenleme:

moze

Üye
23 Ağu 2017
164
0
Eskişehir
dostum ilk giriş yaptığın hesaptaki indirme konumu neresi ise ikinci açtığın hesapta da indirme işlemi başlarken sorduğu ekranda indirme konumunu aynı yaparsan tarama yapar ve tarama sonrasında direkt olarak giriş yapabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.