Oyun Steam İndirme Pc Restartlayınca İndirme Sıfırlama

TheWollf

Yeni üye
15 Eyl 2018
20
0
Kreuzberg
CsGo oyununu indiriyordum internetim ttnet olduğu için 200-300 kb hızla 6gb kadar indirdim daha sonra pc `yi kapattım ne olsa açtığımda yeniden devam eder diye sabah açtığımda tekrar 0 dan başladı.Lütfen yardımcı olun.

AODlZr.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

esesskitw

Yeni üye
20 Ağu 2019
10
0
Pcni kapattınmı uyku modunamı geçirdin kapattıysan tabiiki sıfırlanır steam/steamapps kısmında 6gblik dosya ordadır şimdi tekrar indirmeyi devam ettiremez steam pc kapandığında.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.