Steam kış indirimleri oyun önerisi ?

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14
Sırf indirimler için 1 adet karambitimi sattım ve oyun tavisyesi olarak.

Europa Universalis IV 805 saat oynadım arkadaşın yoksa en fazla 250 saat oynarsın veya dlc ile daha fazla.

Let 4 Dead 2 almanı öneririm canın sıkılınca bu oyun iyi hissettiriyor.

Tomb Raider hikayesi güzel oyun multiside var.

Ve son olarak Euro Truck Simulator 2 geceleri iyi geliyor buda :)

Ve eğer ben steam da para yatıramıyorum diyorsan 1 tane cs:go alıp eşya düşürmeye çalış manyak gibi ama değmez insanlar bu ara bırakmaya başladı oyunu.

MasTerVendetta

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
472
0
Ankara
Dead Realm

Arkadasinla oynarsan daha eglenceli olacagini dusunuyorum

The Forest

Buda arkadasinla oynarsan bana gore cok ama cok zevkli bir hayatta kalma oyunu

Payday 2

Kasilmali bir oyun ve yine arkadasinla oynarsan guzel ama tek oynarken bile sıkılmassın diye dusunuyorum

Grand Theft Auto IV

Arkadasinla multi oynayabilirsin oneririm

Garrys Mod

Arkadasinla eglence, korku, hikayeli maplar oynarsan cok eglenicegini dusunuyorum

Iyi Forumlar

RedFly

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
332
0
Dünyadan
Önerilerim
Cs Go (Yoksa)
Ets 2 (Arkadaşlarınla multide çok sarıyor)
Rainbow Six(Güzel oyundur çok konuşmaya gerek yok üstüne)
Just Cause 3 (Baya indirime girmiş ben de almayı düşünüyorum)
Mount And Blade Warband (Oyun bayadır var indirim yokken de fiyatı uygun ama çok zevkli eski olmasına rağmen saatlerce oynanabilir)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.