Steam Para Kazanma / %100 Sonuç

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Merhaba arkadaşlar önceki steam konumda nasıl steamda çok kolay bir şekilde hem para kazanıp hem saat kasabileceğinizi göstermiştim

Tıkla GİT

Bu konuda size steamda para kazanma üstüne dayalı bir saat kasma programını göstereceğim fakat bu programda diğer program gibi bir günde 1000 saat kasma gibi bir olağınız yok.Bu program teker teker kasıyor dediğim gibi PARA KAZANMA ÜSTÜNE KURULU.

Öncelikle buradan indirin : Idle Master - Get your Steam Trading Cards the Easy Way
Virüs Total vermiyecem çünkü programın açık kaynak kodları paylaşılıyor attığım linkte.

Sonra masaüstüne programı atın.İdleMaster.exe çalıştırın ve bu yolu izleyin

W7dn2P.png

Öncelikle oradaki mavi şekilde yazılmış Oturum Aç yazısına tıklıyoruz.
Önümüze bir pencere çıkacak oradan steama giriş yapıyoruz.

BLkM9D.png

Böyle bir ekran göreceksiniz ve kart kasmaya başlayacak bende şuanda olmuyor çünkü bütün kart haklarımı bitirdim.Gelen kartlarıda pazarda satabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

qunJacks

Uzman üye
17 Ocak 2016
1,297
3
Diyarbakır
Bunu bende yapıyorum ama artık kazanacak kart kalmadı :) yeni oyun kazanmak gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
7,582
14
769
uzun zamandır açmamsıtım hatırlatmıs oldun bahar indirimne hazırlık yapmak laızm

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Hep bilindik şeyler :ÇD
Adını bilmek kolay , kullanımını çoğu kişi bilmiyor ama steam da sadece 1 oyun alınca kendisini profosör zannedenler hep bilindik şeyler desin zaten.
Hangi oyunu oynadığını göremiyorum
Eğer Rölantinin altında birşey yoksa kart kasacak oyunun yok demektir.
rolanti yazıyor o ne oluyor
Eğer orda rölanti yazıp altında oyun olması lazım yoksa kart kasacak oyunun kalmamıştır

astroboy06

Uzman üye
21 Şub 2016
1,568
1
Adını bilmek kolay , kullanımını çoğu kişi bilmiyor ama steam da sadece 1 oyun alınca kendisini profosör zannedenler hep bilindik şeyler desin zaten.

Eğer Rölantinin altında birşey yoksa kart kasacak oyunun yok demektir.

Eğer orda rölanti yazıp altında oyun olması lazım yoksa kart kasacak oyunun kalmamıştır

Fakat CS:GO Var Kart kasılmazmı ona Cruser King Darkness 2 Var Killing Floor var kart kasılmazmı Payday Var H1Z1 Var

YUROS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
329
0
Hesabınız gizlimi ?
Ya da topluluk için bir hesap oluşturdunuz dimi ?

.

hocam hesabım var 2 hafta güvenlik nedeniyle kitlendi :D

evde denedim cafede denemedim evdeki pc cs veya baska oyun acmıor ekran kartı düşük

oyuna girincemi calısdırmam lazım

xerz

Yeni üye
17 Mar 2018
45
0
"Rozet Sayfası Açılmadı" hatası alıyorum biraz baktım da düzeltemedim yaşayan var mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.