Steel Series Kulaklık Ses Sorunu

Felıpe Melo

Uzman üye
8 Ağu 2011
1,104
0
Sivas
Merhaba arkdaşlar . Steel Series 7 2019 edition 7.1 oyuncu kulaklıgım var. Valorantda Ses Geliyor Ama Sesim Gitmiyor Ses ayarlarından Kulaklıgı seciyorum giriş ve cıkısı ama yıne sesım gitmıyor. benım bılmedıgım bır sorun mu var oyunda yoksa ben mı beceremıyorum

KerimDesign

Katılımcı Üye
17 May 2018
283
48
Ofis
kulaklık üzerinden mikrofonun açık olduğuna emin olunuz
o modellerde bildiğim kadarı ile mikrofonu dışarı çekince açılıyor o kısımda bir sorun olabilir mikrofon çalışıp çalışmadığını mikrofon testi yaparak kontrol ediniz olmadı ürünü yeni aldıysanız satın aldığınız yere başvurunuz

Felıpe Melo

Uzman üye
8 Ağu 2011
1,104
0
Sivas
wındows da butun mıkrofon ıznıne onay verdım mıkrofon bozuk degıl pugb dıscord skype zaten seslı sohbet edebılıyorum benım sorunum oyun ıcı takımla gırdıgımde oyun ıcı ses calısmıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.